• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • 10 клас (2016-2017)

/Files/images/kartinki_gif/bb2f441a_o.gif

Останній дзвоник

Нарешті ми дочекалися 26 травня, бо це найщасливіша мить для кожного - свято Останнього дзвоника. Урочиста лінійка промайнула швидко, учні прослухали вірші та пісні, урочисті вітання від админістрації, гостей, учнів та їх батьків, переглянули виступи шкільного танцювального колективу, із сумом спостерігали за останнім вальсом випускників 11 класу. Гамір на шкільному подвір'ї трохи затих, коли нарешті останній раз у цьому 2016-2017 навчальному році пролунав шкільний дзвоник..

Наступний рік для нашого класу- буде останнім у стінах школи.Нехай це літо буде для кожного з наших учнів веселим і радісним, бо наступне промайне у клопотах із підготовкою до ЗНО та вступом до ВУЗів!!!

Останні "дитячі" канікули наших учнів розпочалися!!!

/Files/images/dzvonik_260517/SL1Rt0fk4wg.jpg

/Files/images/dzvonik_260517/C3KzbTh4LgE.jpg

/Files/images/dzvonik_260517/1.jpg

«Професія - квиток у майбутнє»

Учні 10 класу отримали щасливу можливість взяти участь у молодіжному форумі з профорієнтації “Вибір професії – крок до кар’єри”, який відбувся 20 травня у Краматорську на базі ДІТМ. Ініціатива організована в рамках програми Відновлення та розбудови миру ПРООН за фінансової підтримки урядів Швеції та Швейцарії.

Участь взяли школярі з різних міст нашої області: Краматорська, Костянтинівки, Бахмута, Слов’янська та Слов’янського району. Кожен із учасників отримав програму заходів, щоб краще зорієнтуватися, які «тренінгові майданчики» для них будуть найцікавішими. Форум розпочався з виступу Марини Кир’ян – організаторки форуму, директора тренінгового агентства “Потенціал”.Вона щиро привітала всіх учасників, пояснила, що вибір професії- це важливий крок, який має зробити кожен у своєму житті. Пані Кир’ян наголосила, що сьогодні треба бути готовим перевчитися, знати, де і як застосувати свої знання, вміння, бо світ мінливий, а дорослі повинні допомогти дитині цінними порадами, але вибір має робити кожен сам. ренери проводили з учасниками форуму майстер-класи з журналістики, робототехніки, графічного дизайну, макіяжу. Також розповідали про те, які навички будуть потрібні в майбутньому, говорили про успішність та освіту загалом.

Участь у роботі секцій взяли люди, успішні у своїх професіях. В аудиторіях учні говорили про стандарти журналістики, виконували практичні завдання, були учасниками ігор і майстер-класів. Для вчителів була організована робота в окремій аудиторії для менторів, де спеціально для них презентували свої виступи Борисов В’ячеслав Вікторович( доктор педагогічних наук, професор Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти) та Сергій Чумаченко ( бизнес-тренер Team Expert ). Протягом кількох годин вони обговорили з учителями найактуальніші проблеми сучасної освіти, поділитися досвідом роботи з освітніми платформами, розкрили особливості сучасної інтегральної освіти, проектної роботи з між інтегрального розвитку та партнерського спілкування з учнями.

Усі учасники заходу були у захваті від активної та творчої команди однодумців, які прагнуть змінити наше життя та зробити все можливе, щоб наші діти дізналися більше про різні професії, про сучасні тенденції на ринку праці, щоб знайшли всій шлях до успіху та щастя.

/Files/images/kartinka/ORC3ZYn292s.jpg

/Files/images/kartinka/forum-kram-1.jpg

/Files/images/kartinka/EbOQ6k0R_yA.jpg/Files/images/kartinka/QNk0BHF8Ei8.jpg

"Створи добро"

У межах місячника благодійності 28 квітня учні та вчителі Бахмутської ЗОШ № 10 провели благодійну акцію, щоб допомогти молодій дівчині Анастасії Рибальченко побороти недугу.Анастасія потребує лікування за кордоном. Саме тому колектив нашої школи не зміг бути осторонь цієї біди. Давайте будемо готові завжди прийти на допомогу, віддати щось своє заради щастя, здоров’я і життя інших. Не будьте байдужими, допоможемо разом Анастасії!

/Files/images/stvori_dobro/8ajUV6g6s0c.jpg/Files/images/stvori_dobro/rCnpO6u1MKc.jpg/Files/images/stvori_dobro/HyDrKRXPbhI.jpg/Files/images/stvori_dobro/e5mPV0GdSTU.jpg

Фестиваль "Мацурі"

У рамках Року Японії в Україні для розширення уявлень про культуру, національні традиції Японії, пошуку та підтримки обдарованих і талановитих дітей у Бахмутському міському Центрі дітей та юнацтва 27 квітня був проведений міський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Мацурі». Організатори Фестивалю прагнули активізувати інтерес учнів до вивчення історії, культури, мистецтва, народних традицій Японії.

Фестиваль проводився у кількох номінаціях. Номінація «Японське рукоділля» (декоративно- ужиткова творчість) була створена для учасників трьох вікових категорій,які презентували свої роботи у різних техніках: оригамі, темарі, сашико, канзаші, печворк, амігурумі та ін.У номінації «Сакура-символ Японії» (образотворче мистецтво) взяли участь талановиті учні, які представили на розгляд журі свої роботи (квіти та натюрморт), виконані в техниці папір-акварель.

Одна з найцікавіших номінацій «Традиції японської культури»(художнє читання, театралізовані постанови) була створена для старшої вікової категорії (15-18 років), учасники якої показали вміння декламувати вірші хокку, виявили високий рівень знань японських традицій та літературних творів.Після підведення підсумків фестивалю юні таланти отримали дипломи від Управління освіти Бахмутської міської ради.

Серед лауреатів конкурсу мала честь бути учениця Бахмутської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 10 : Романенко Анжеліка (наш 10 клас), яка демонструвала свої поробки в номінації «Японське рукоділля» та отримала диплом ІІ ступеню!!!

/Files/images/matsur/романенко анжелика.JPG/Files/images/matsur/SAM_5526.JPG

«Потяг Єднання України «Труханівська Січ»

Всеукраїнська акція «Потяг Єднання України «Труханівська Січ» була започаткована за ініціативи 86 громадських та волонтерських організацій за підтримки Президента України в рамках реалізації програми з підтримки національної єдності. Цей проект спрямований на піднесення патріотичного духу громадян і розвиток волонтерського руху, активізацію міжрегіонального співробітництва, посилення діалогу та зміцнення взаєморозуміння жителів різних регіонів України.

Сьомий потяг єднання України «Труханівська Січ» відправився на Схід, уже відвідав Сватове та Лисичанськ, Рубіжне, Дружківку, а 24 квітня нарешті прибув до нашого рідного міста Бахмут. Приємно, що цього року членами «Мистецького кінопотягу » стали активісти зі всієї України – студенти, волонтери та митці – майже 200 чоловік. Їхні зусилля спрямовані на зміцнення національної єдності та консолідації суспільства, на розвиток професійного навчання серед молоді.

Учасники акції відвідали і Бахмутську загальноосвітню школу № 10, де зустрілися з учнями середньої та старшої ланки у актовій залі. Під час зустрічі лунали щирі виступи тих, кому не байдуже майбутнє нашої країни. Прості та доступні кожному слова лунали зі сцени. Фрагменти спогадів і життєвих історій, калейдоскоп вражень від участі у громадських акціях, - усе це та безліч іншого почули школярі. Справжній вибух емоцій викликав виступ студентів Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого кафедри акторського мистецтва та режисури драми ( керівник - Висоцький Юрій Пилипович). Акторська гра та драйвові пісні юних аматорів не залишили байдужими жодного з присутніх. Справжній талант і Божа іскра, що палахкотить у цих молодих серцях, здатні долати кордони та ламати стереотипи, об’єднувати усіх, хто мріє про мир та спокій для нашої рідної України.

/Files/images/truhanvska_sch/24квітня Потяг Труханівська січ (2).jpg

/Files/images/truhanvska_sch/hJCX-RUMxjc.jpg

/Files/images/truhanvska_sch/8LAQh1KxYUw.jpg

«Пейнтбольні бої у Слов’янську»

Цей квітневий ранок для учнів 9х-10х класів Бахмутської загальноосвітньої школи №10 розпочався з посмішок, бо саме сьогодні (5 квітня) настав день, якого учні так довго чекали – подорож до міста Слов’янськ до пейнтбольного клубу «Гарт» під керівництвом Кучера Валерія Васильовича.

У парку Шовковичний були облаштовані спеціальні майданчики для командної гри у пейнтбол: будиночки та бліндажі з дерева, огорожі та схованки. Для учасників було підготовлено все необхідне для гри: дерев’яний будиночок із одягом, маски для захисту очей та обличчя, «зброя» із кольоровим запасом набоїв. Організатори гри із подробицями пояснили особливості проведення гри, акцентували увагу присутніх на ключових правилах безпеки під час проведення «бойових» операцій, надавали цінні поради, а інструктор контролював кожен етап гри.

Група учнів об’єдналася в дві команди, для кожної з них був створений план дій та проведений інструктаж. Після урочистого привітання команд, «бійці» розташувалися на майданчику, обрали для себе зручні позиції, які мали захищати до першого «поранення» кольоровою кулею. Після кожного «бою» команди отримували нараховані бали. Протягом гри одразу проявилися талановиті лідери, які найдовше трималися неушкодженими та останніми залишали позиції. Затишна паркова галявина стала справжньою ареною запеклих «військових» баталій.

Час пролетів швидко…Адреналін вирував у повітрі, а задоволені посмішки на обличчях були найкращим показником вдалого відпочинку. Стомлені, але задоволені поверталися наші учні до рідного подвір’я школи.

/Files/images/peyntbol/IMG_3122.JPG

/Files/images/peyntbol/IMG_3107.JPG

/Files/images/peyntbol/IMG_3103.JPG

Тиждень Шевченка

Тарас Шевченко... Наш рідний, незабутній, величний, недосяжний і близький... Пильний вартовий, що на сторожі нашого слова стоїть і десятиріччями нагадує нам, хто ми і що ми, „чиїх батьків діти”. Це він історію свого життя вважав частиною історії Батьківщини. А тому, як і щороку, в нашій школі 9 березня, у день народження Великого Кобзаря, відкрито Шевченківський тиждень. Невмируща поезія лунала на лінійці відкриття тижня і на Шевченківських читаннях. Художній світ Шевченкової поезії широко розкрила виставка учнівських робіт у холі школи та літературна виставка у шкільній бібліотеці. Все це дало старт весняним дням, коли школа житиме духом, пройнятим словом великого генія, славного сина України Тараса Шевченка.Активну участь у проведенні тижня взяли учні 10 класу

/Files/images/1_veresnya_2016/2.JPG

/Files/images/1_veresnya/1.JPG

<iframe src="//vk.com/video_ext.php?oid=318994138&id=456239019&hash=ec15859d68cd7fc0&hd=2" width="853" height="480" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

«Молодь за майбутнє»

У межах профорієнтаційної роботи 4 березня учні 10х-11х класів Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 відвідали Фестиваль «День поліцейської та юридичної освіти в місті Бахмут», який був проведений на базі Будинку культури ім. Є. Мартинова. Під час фестивалю учні отримали листівки та буклети, мали можливість переглянути виставку сучасної зброї, якою користуються українські поліцейські, захищаючи мирних мешканців від порушників спокою.

Старшокласники прослухали звіт роботи Ліги поліцейських нашого міста, дізналися про правила вступу до Донецького юридичного інституту МВС України, про особливості навчання у ВУЗі, почули про всі нюанси проведення вступної кампанії 2017. Капітан поліції Нестеров Денис Ігорович активно відповідав на питання присутніх про умови проживання та утримання в казармі для І курсу, про своєчасність виплат стипендій і забезпечення формою курсантів.

Підлітки із зацікавленням прослухали про реформування поліції в Україні, значно розширили свій кругозір щодо актуальних проблем отримання юридичної освіти та працевлаштування за спеціальністю .

/Files/images/festival/1729725fbe07f40586aadb77b52351de.jpg

/Files/images/festival/d6d535611a9db34677bacfe1ab13e6f8.jpg


/Files/images/festival/9zwgPQwC3q4.jpg

/Files/images/festival/2017-03-04 12-03-30.JPG

Цирковий колектив "Галактика" святкує ювілей

/Files/images/tsirk_galaktika/gFhs-JlrFmc.jpg


Учениця 10 класу -Карнафель Анастасія- багато років присвятила заняттям у цирковому колективі "Галактика", стала призером багатьох міських і обласних змагань, про що свідчасть її численні дипломи, грамоти та подяки, а найголовніше- радісні посмішки на обличчях глядачів, які із задоволенням відвідують їх виступи.

Цього року Анастасія стала призером ІІІ Відкритого всеукраїнського фестивалю-конкурсу циркового мистецтва"Сіверська феєрія" у місті Чернігів, де отримала диплом ІІ ступеню.

/Files/images/tsirk_galaktika/HlaTtBRSRnE.jpg

/Files/images/tsirk_galaktika/gf7GikW8OSM.jpg

/Files/images/tsirk_galaktika/MQTOSVMtcJY.jpg

/Files/images/tsirk_galaktika/J64JDWlwELE.jpg

"КВК"

Традиційно у місті серед шкіл Бахмута 28 лютого 2017 року пройшов КВК, під час якого учні демоннстрували власні акторські здібності, знання теми, вміння легко та з гумором говорити про важливі речі:про рух і дорогу, про правила дорожнього руху та їх порушників.Учні 10 класу стали основою шкільної команди КВК,яка посіла почесне призове місце.

/Files/images/kvk/dzJdvTku1GQ.jpg

/Files/images/kvk/Gsxgoo02W9Y.jpg

/Files/images/kvk/pq1T36akpZ8.jpg

«Фолк-рок феєрія »

Учні 10-11 класів Бахмутської загальноосвітньої школи №10 23 лютого отримали щасливу можливість переглянути виступ гурту «Joryj Kłoc» зі Львова, який презентував свої пісні у стилі фолк-рок. Саме з Бахмуту гурт «Joryj Kłoc» розпочинає свій тур на Сході України, щоб познайомити молодь із авторськими піснями, проведення такої акції стало можливим завдяки підтримці компанії САС Інтернешнл Груп Україна та доброчинного Фонду «Партнерство і Розвиток» (Fundacja Partnerstwo i Rozwój). Цей концерт проведено у рамках проекту братання «Із Заходу – на Схід», за підтримки департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації та голови Благодійного фонду «Партнерство і розвиток» Маріуша Маркєвича (м. Варшава, Польща).

«Joryj Kłoc» - вокально-інструментальна формація, що переслідує експериментальне поєднання української традиційної народної музики та інструментів з електронною музикою різних жанрів та напрямків, переносячи народну музику в зовсім іншу площину сприйняття.
«Йорий Клоц» – то чотири голоси, одинадцять інструментів, обрядовий хіп-хоп, чумацький драм-н-бас та козацький брейк-біт.

Під час концерту учні та студенти міста отримали можливість ознайомилися з музикою нового формату, почули розповіді учасників гурту про історію більшості пісень, дізналися цікаві факти про музичні інструменти, які лунали зі сцени Бахмутського коледжу мистецтв імені Івана Карабиця.

Драйвове виконання учасників гурту не залишило байдужим нікого з присутніх, які підтримали виконавців оплесками та запальними танцями біля сцени. Для підлітків музикантами були проведені міні-вікторини на знання назв етнічних інструментів і альбомів їх групи, символічні призи у вигляді CD дисків гурту знайшли своїх переможців серед найактивніших глядачів.

/Files/images/folk-rok/1.jpg

/Files/images/folk-rok/16939692_1413778898694595_3310010158584054881_n.jpg


/Files/images/folk-rok/iDgfz6LKjRs.jpg

/Files/images/folk-rok/7FhOXi1VjiY.jpg

"Мова єднання..."

Щорічно 21 лютого учні Бахмутської загальноосвітньої школи № 10 беруть учать в урочистих заходах, присвячених Міжнародному дню рідної мови: конкурсах, вікторинах, змаганнях декламаторів.

Для учнів 5х-11х класів десятикласники провели літературно-музичну композицію «Мова єднання», під час якої присутні переглянули відео соціального проекту Марини Порошенко про історію виникнення та соціальне значення вшанування Дня рідної мови, про роль мови в житті української нації.

Присутні в актовій залі ознайомилися з найцікавішими фактами про розвиток мов різних націй, дізналися про актуальні проблеми зникаючих мов та швидку еволюцію найпопулярніших : англійської та китайської.

Нікого не залишили байдужими декламації поезій українських авторів про милозвучність української мови, багатьох підлітків зацікавило виконання «Заповіту» Тараса Шевченка різними європейськими мовами: англійською, французькою, німецькою та іспанською.

Для кожного з учнів було важливим не просто переглянути мультимедійну презентацію про важливе значення збереження рідної мови та національної культури, а щиро усвідомити гостру потребу єднання нації, активізації патріотичної молоді, яка буде плекати рідне слово та дбатиме про його збереження для наступних поколінь.

/Files/images/lnyka/SAM_4662.JPG

/Files/images/lnyka/SAM_4654.JPG

"Зірки шкільної галактики"

Традиційно для бахмутської загальноосвітньої школи № 10 17 лютого відбувся урочистий концерт "Зірки шкільної галактики", під час якого були нагороджені дипломами та солодкими призами найактивніші учні: переможці спортивних змагань, олімпіад і творчих конкурсів.

/Files/images/zrk_shk_galaktiki_17_lyutogo2017/DSCN4646.JPG

/Files/images/zrk_shk_galaktiki_17_lyutogo2017/DSCN4643.JPG

/Files/images/zrk_shk_galaktiki_17_lyutogo2017/cRmScr2Urzk.jpg

/Files/images/zrk_shk_galaktiki_17_lyutogo2017/pOhJeiO7ZLA.jpg

"Вітаємо шкільну команду з волейболу"

Найактивнішим членом шкільної команди ЗОШ № 10 з волейболу-стала учениця нашого класу Карнафель Анастасія, саме завдяки її енергії та спритності команда регулярно посідає призові місця на міських змаганнях з волейболу.

/Files/images/voleybol/HxyhAkpoF8s.jpg

/Files/images/voleybol/YDn5MZeJrhA.jpg

"Конфлікти ХХІ століття"

16 лютого для учнів 10 класу було проведено круглий стіл "Конфлікти ХХІ століття" з метою вшанування пам'яті учасників бойових дій на території інших держав.Під час заходу учні переглянули відео про статистику витрат різних країн на проведення військових компаній та утримання армій, переглянули рейтинг держав із максимальним військовим потенціалом, ознайомилися із показниками Глобального індексу миролюбності, обговорили причини виникнення конфліктів, способи їх розв'язання мирним шляхом. Вшанували пам'ять загиблих українських воїнів під час участі у військових конфліктах на території інших держав хвилиною мовчання, створили дерево побажань світові.

/Files/images/konflkti_20st/P2160290.JPG

/Files/images/konflkti_20st/P2160296.JPG

/Files/images/konflkti_20st/P2160292.JPG

«Те, про що важко сказати…»

Учні 10-11 класів Бахмутської загальноосвітньої школи №10 отримали можливість переглянути фотоекспозицію «Те, про що важко сказати», яка була створена в рамках реалізації Молодіжного арт-проекту Христини Музичук. Виставка світлин проходила 20 січня на базі НВК № 11.Усі фото, представлені для виставки, були створені фотографами-аматорами з Донбасу. Ідея подібного проекту виникла для привернення уваги суспільства до переживань і почуттів підлітків, які стали жертвами конфлікту на Сході і на власному прикладі відчули гіркоту статусу ВПО на рідній землі. Усі світлини зроблені у біло-чорних тонах, на кожній з робіт є елемент дзеркала, що створює ефект «задзеркалля» і змушує глядача замислитися над глибоким підтекстом кожного експонату. Однією з учасниць проекту була учениця 11-А класу НВК №11 Валерія Ритова, саме тому презентував виставку світлин і розповідав про учасників проекту викладач НВК № 11- Володимир Лукич Сутковий.

Старшокласники отримали можливість вибрати світлини, які вразили їх найбільше, та висловити своє бачення задуму фотографа, пояснити, що об’єднує кожен експонат. Тільки після цього Володимир Лукич розкрив ключову концепцію виставки, розповів про реальні історії учасників проекту.Усі роботи на виставці спрямовані на руйнацію хибних стереотипів у нашому житті, цей арт-проект – спроба продемонструвати те, що іноді надто важко передати словами.

/Files/images/te_scho/mDJ4td1V4hU.jpg

/Files/images/te_scho/LrRXbEOYuuc.jpg

/Files/images/te_scho/clvFtHJjboQ.jpg

/Files/images/te_scho/ISObiXxjgeQ.jpg

«Молодь за правове майбутнє»

У межах Всеукраїнського тижня права 8 грудня на базі НВК 11 пройшов міський форум молоді «Всесвітня декларація прав людини : стан реалізації та проблеми» учасницею якого була учениця 10 класу ЗОШ № 10 – Романенко Анжеліка. Кожен із учасників форуму підготував власну презентацію щодо актуальних проблем реалізації правового захисту в Україні та світі та продемонстрував своє бачення стану реалізації права в сучасному суспільстві. 9 грудня учні 10 класу мали можливість поспілкуватися з працівниками прокуратури під час міського заходу,який проводився на базі УІПА.

/Files/images/pravo/SAM_5623.JPG

/Files/images/pravo/SAM_5620.JPG

/Files/images/pravo/A3SSOwJzJyw.jpg

"Наш президент"

У школі були проведені вибори президента шкільного самоврядування. Кожен із кандидатів 7-10 класу презентував свою програму, продемонстрував свої таланти у вигляді самопрезентації.Після проведеного заходу учні школи взяли участь у таємному голосуванні, за підсумками якого президентом ЗОШ № 10 стала учениця 10 класу-Карнафель Анастасія!

/Files/images/DSC06235.JPG

«Молодь проти насильства»

Учні 10-11 класів Бахмутської загальноосвітньої школи №10 11 грудня 2016 року отримали щасливу можливість взяти участь у молодіжній акції нового формату: смарт-вечірці, яка проходила 11 грудня на базі кафе «Хуторок» за підтримки Запорізького обласного благодійного фонду «Посмішка дитини» у межах всесвітньої ініціативи «16 днів проти насильства».

Смарт-вечірка була організована командою справжніх професіоналів і спрямована на профілактику сексуального насильства. Святкова програма складалася з двох частин: освітньої ( реєстрація, об’єднання у творчі групи за кольорами отриманих браслетів, робота у 10 змінних групах з психологами та волонтерами) та розважальної ( музичні командоутворюючі конкурси, танцювальні батли, запальна дискотека з професійним діджеєм, кава-брейк).

Підлітки активно обговорювали проблемні ситуації з волонтерами, значно розширили свій кругозір щодо актуальних проблем насилля у світі, отримали інформаційні буклети.

/Files/images/smartvechrka2016_hutorok/_DSC9596.JPG


/Files/images/smartvechrka2016_hutorok/_DSC9577.JPG

/Files/images/smartvechrka2016_hutorok/_DSC9704.JPG

На шляху до змін: вдалий старт

18 жовтня учні Бахмутської загальноосвітньої школи №10, які разом зі школярами Костянтинівки та Краматорська взяли участь у литовсько-українському проекті «На шляху до змін», на чолі з головним спеціалістом Управління освіти Бахмутської міської ради Анною Орел повернулись з Вільнюса до рідного міста. Приємно, що серед "щасливчиків" були дві учениці нашого 10 класу : Анжела Романенко та Лященко Валерія

У гостинній Литві на наших учнів чекали цікаві зустрічі, нові знайомства і незабутні враження. Організатори проекту склали насичену програму, завдяки якій життя підлітків було цікавим та різноманітним. Міністерство Закордонних Справ Литви радо вітало школярів у своїх стінах; відбулась невимушена зустріч за кавою та запашною випічкою у Посольстві України в Литві з послом Володимиром Яценківським та його дружиною Роксоланою; цікавою була екскурсія Сеймом Литви і зустріч з відомим політичним та громадським діячем Гінтарасом Степонавичусом. Для юнаків та дівчат була організована пізнавальна екскурсія до музею Президентури та Державного Вільнюського університету.

Як бути членом команди, стати успішною людиною, знайти свій шлях у житті? – відповіді на ці запитання допомагали шукати дітям тренери Валдас Янкаускас та Даля Навикене під час семінарських та тренінгових занять.

Але найяскравіші враження залишились від спілкування з однолітками. Наші учні два дні навчались у гімназії Биржишки та в гімназії Жемінос, де знайомились із системою освіти та неформального виховання Литви, стали активними учасниками шкільних занять, допомогли у підготовці виступу шкільного театру. Також протягом всього часу перебування у Вільнюсі проходили зустрічі з лідерами Спілки учнів Литви та з литовською молоддю, що має активну життєву позицію.

З розважальної програми на учнів чекала поїздка до Тракайського замку, аквапарк, боулінг «Apollo», льодовий каток та прогулянки по Вільнюсу.

Не менш гостинно зустрічала підлітків й столиця України. Український Державний Центр позашкільної освіти організував пізнавальні екскурсії на Майдан Незалежності, Хрещатик, Софіївську площу та в музей Києва. Не залишили байдужими наших дівчат та хлопців відвідування музею Експериментаріум та ігрової кімнати. Надзвичайно цікавим та корисним було знайомство з Верховною Радою України.

Завдяки участі у проекті «На шляху до змін» учні мали змогу побачити інше життя, інші комунікації та способи спілкування у школах, суспільстві, країні. Всі учасники повернулись додому з багажем задумів та ідей, які, сподіваємось, будуть впроваджені у власних школах.

/Files/images/litva_2017/SIczEZpfAQw.jpg

/Files/images/litva_2017/VIS9uo9Ohto.jpg

/Files/images/litva_2017/yXfaYgg9RU0.jpg

/Files/images/litva_2017/rwW47enPP9w.jpg

/Files/images/litva_2017/ptNzvTLc4QY.jpg

/Files/images/litva_2017/Ny1V2CqylQU.jpg

/Files/images/litva_2017/MHC0dckx3L8.jpg

/Files/images/litva_2017/litva10_5.jpg

/Files/images/litva_2017/d9-YS9lOJ3A.jpg

/Files/images/litva_2017/7L7fpQtDlvE.jpg

"Конкурс квіткових композицій"

Для учнів школи 11 жовтня був проведений конкурс квіткових композицій, де була предствалена і робота 10 класу.

/Files/images/11 жовтня конкурс квіт композицій.jpg

"Увага, діти на дорозі!"

Протягом вересня у ЗОШ № 10 тривав місячник ПДР, під час якого учні активно повторювали правила дорожнього руху, прослуховували бесіди, проходили анкетування, надавали допомогу молодшим школярам.

/Files/images/pdr/ПДР ЗОШ 10.jpg

/Files/images/pdr/ПДР ЗОШ 10 3.jpg

/Files/images/pdr/ПДР ЗОШ 10 2.jpg

"Забахмутський дивограй"

Традиціно для Бахмута після Дня міста святкову естафету переймають мешканці Східного мікрорайону, які в урочистій атмосфері підводять підсумки життя громади. Саме таке свято «Забахмутський дивограй» відбулося 15 вересня 2016 року на подвір'ї ЗОШ № 10, куди завітали мешканці нашого мікрорайону , керівник Управління освіти Бахмутської міської ради - Рубцова Марина Анатоліївна та інспектор відділу освіти Анісімова Людмила Петрівна. До представників громади звернувся мер міста, який звітував про результати конкурсу грантів «Наш затишний дім» і «Хочу на сцену». Олексій Рева знайшов можливість привітати мешканців Забахмутки не тільки добрими словами, а й цінними подарунками найпочесніших представників громади : ветеранів ІІ Світової війни, найстаріших членів громади, представників трудових династій, подружні пари ювілярів і багатодітні родини. Звичайно, що не залишилися поза увагою влади і найменші забахмутчани- новонароджені малюки. Гості свята із задоволенням фотографувалися на фоні старовинної карети, спостерігали за домашніми улюбленицями шестикласників, милувалися фотороботами та поробками початкової та середньої ланки, слухали ліричні пісні у виконанні «золотих» голосів нашої школи. Усі глядачі активно аплодували запальним танкам танцювальних колективів, із цікавістю переглядали різноманітні виставки дитячої творчості та міні- виставки персональних картин юних художників нашої школи Тренбач Каріни та Іванової Олени, Кантор Єлизавети.

/Files/images/svyato_mkrorayonu/P9150257.JPG

/Files/images/svyato_mkrorayonu/P9150256.JPG

День міста Бахмута

Усі десятикласники завзято зібралися 10 вересня, щоб узяти активну участь у заходах, присвячених Дню міста Бахмута. Чого тільки не довелося їм побачити у міському парку: малюнки та танці, виставки та цікаві конкурси. Веселі старти серед школярів, змагання у караоке та запальний флешмоб не залишили байдужим нікого, а яскраве сонечко зігрівало своїм теплом і підбадьорювало до перемоги. Учні 10 класу отримали почесну можливість грати на міському турнірі з шашок. Команда гравців складалася з двох хлопців і однієї дівчини, одностайно в класі вирішили, що гратимуть Матвєєв Олександр, Храмов Михайло та Романенко Анжеліка. Після проведеного жеребкування сама Доля визначила для них суперників - команду ЗОШ № 12. Хоча перемогу нашій команді так і не вдалося спіймати за хвіст, але приємні спогади про гру з цікавим суперником залишаться на довго.

/Files/images/den_msta/P9100276.JPG

/Files/images/den_msta/P9100271.JPG

/Files/images/den_msta/P9100280.JPG

Шкільна лінійка 5 вересня 2016 року

про визволення Артемівська від фашизму

Учні 10 класу 5 вересня 2016 року підготували та провели урочисту лінійку "Пам'ять не вмре, не загине...", організували перегляд відео про звільнення Донбасу від фашистських загарбників, згадали про найтрагічніші сторінки історії для мешканців нашого міста, переглянули літературно-музичну композицію.У цей день учні школи мали можливість дізнатися про важливі історичні факти скоєння злочинів проти людства, які мали місце в Артемівську, переглянути фото матеріали про фронтові будні воїнів-захисників, вшанувати пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Для кожного з них було важливим не просто переглянути мультимедійну презентацію про важливе значення збереження мира та злагоди в Україні, а щиро усвідомити гостру потребу зростання патріотичної молоді, яка буде розбудовувати квітучу державу та відроджувати національні традиції, яка буде оберігати мир та спокій на нашій рідній землі.

/Files/images/lnyka050916/SAM_3962.JPG

/Files/images/lnyka050916/SAM_3933.JPG

/Files/images/lnyka050916/SAM_3957.JPG

Cвято першого дзвоника

Першого вересня 2016 року пролунав перший дзвоник.Учні нашого 10го класу стали учасниками шкільної лінійки.Матвєєв Олександр, Китаєва Юлія та Щеглова Владислава отримали почесне право виносити прапор для відкриття урочистої лінійки на честь нового навчального року.

/Files/images/1_veresnya_2016/P8yDqLUW2zk.jpg

/Files/images/1_veresnya_2016/kP37WKXYTZ0.jpg

/Files/images/1_veresnya_2016/U_2CnRvF2LU.jpg

/Files/images/1_veresnya_2016/I-pa2q9_8Gs.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1718

Коментарi