• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Мій 10й клас ( 2018-2019)

Шановні мої старшокласники!

Розпочинаються ваші останні 2 роки у школі...Вам потрібно прийняти важливі рішення, обміркувати їх, визначитися із подальшим шляхом у житті. Сподіваюсь, що ви зможете раціонально розподілити свій час, щоб і на навачання вистачало часу, щоб і відпочинок був активним і веселим.Століттями молодь розв'язувала задачі, які зараз стоять перед вами.Не ви перші, не ви останні.Світ залишається незмінним, бо перемагають завжди не найрозумніші чи найсильніші, а ті , хто уміють адаптуватися до реалій життя, ті, хто готові змінюватися на краще.

Я переконана, що людина приходить у життя унікальною особистістю, із безліччю можливостей, ідей і переконань, які повинні надихати її на творчість і самореалізацію. На жаль, ми не завжди впевнені у своїх силах, нас долають сумніви, нам здається,що не вистачить сил, переконань, коштів, що краще почекати до більш влучного моменту : до наступного понеділка чи нового року. Не зараз… пізніше…потім….я ще не готовий…. Ці слова стають просто магічними, бо блокують наші дії, стримують наші рухи, не дають нам бути щасливими вже зараз і сьогодні. Ми часто забуваємо про те, що завтра може не бути, що життя швидкоплинне, а час не стоїть на місці.
Геніальна Ліна Костенко писала, « що час летить, не стримує галопу», застерігаючи нас від найстрашнішого гріха - марної втрати часу. Не менш важливо навчитися любити цей світ,ставитись до усього, що ви робите із захопленням і наснагою, із щирою любов’ю, бо саме вона допомагає долати вершини та перемагати у битвах.
Дуже прикро усвідомлювати, що не кожен здатен прийняти подолати удари долі, які обов’язково спіткають людину, яка намагається змінити світ, починаючи з себе. Життя таке непередбачуване, може статися будь-що у будь-яку хвилину, головне - це бути готовим до змін, до подолання перешкод, до боротьби із найстрашнішим ворогом - самим собою! Отже,кожен із нас має усвідомити, що світ який нас оточує залежить від нас самих, від того, як ми його сприймаємо, як ставимося до цієї ситуації. Те, що ми здатні змінити всередині себе, обов’язково змінить світ навколо нас.
Не намагайтеся змінити світ, змініть себе, як стверджував Стів Джобс у своїй геніальній промові, яку виголошував перед студентами, знаючи що помирає від раку: «Ваш час обмежений, не витрачайте його, проживаючи чуже життя. Не попадайтеся на гачок, не дозволяйте поглядам інших заглушати свій власний внутрішній голос. Майте мужність слідувати своєму серцю та інтуїції. Вони, так чи інакше, вже знають, що ви дійсно хочете зробити. Усе інше – другорядне».
Життя ніколи не вимагає, воно завжди дає, бо безкорисливе та мудре. Змінюйте світ, залишаючись самим собою, бо всі інші ролі уже зайняті))

Успіхів вам у 10 класі!!!

Кiлькiсть переглядiв: 1727

Коментарi