• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • 11 клас(2017-2018)


/Files/images/1_veresnya_2016/bb2f441a_o.gif

День Перемоги

над нацизмом у Другій світовій війні

З нагоди 73- й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні учні 11 класу привітали одну з мешканок нашого мікрорайону - Кумалагову Асю Анатоліївну (1937р.н.), яка є почесним ветераном праці, все своє життя працювала у закладах торгівлі нашого рідного міста, на своєму особистому прикладі знає все, про нелегкі часи повоєнних поневірянь.

/Files/images/11_klas/peremoga/IMG_20180508_181147.jpg

Як повернути командний дух?

Вийдіть на прибирання!

Ось і прийшла найчарівніша пора року — весна …

Минула зима, зійшов сніг, і разом з ним з'явилися купи сміття. Що ж із цим робити? Вирішивши взяти контроль над ситуацією у свої руки, учні 10 та 11 класів з класним керівником 10 класу Оленою Гордієнко 27 квітня вирушили на прибирання пришкільної території.

Учні підійшли до завдання доволі серйозно, тому заздалегідь принесли допоміжне приладдя. Адміністрація школи теж забезпечила дітей необхідним знаряддям праці, тож це не викликало проблем.

Під час прибирання шкільної ділянки можна було відчути силу згуртованості учнів, тож проведений час разом на повітрі тільки допоміг посилити командний дух серед старшокласників. Усі розуміли важливість мети прибирання — покращити загальний екологічний стан Східного мікрорайону та міста Бахмута в цілому. Тому пришкільна територія знову виглядала доглянутою та чепурною.

Отож хочеться вірити, що докладені зусилля не були марними і мешканці та гості Бахмута будуть дотримуватись чистоти та зберігати прекрасну природу! А всім учасникам прибирання варто висловити подяку за їх активність та небайдужість.

«Від Заходу до Сходу»

Для учнів 11 класу Бахмутської ЗОШ № 10 стала приємною несподіванкою зустріч із громадським діячем і тонким ліриком - Василем Івановичем Сюмаком, який активно займається волонтерською діяльністю, робить усе можливе для активізації міжрегіонального співробітництва, посилення діалогу та зміцнення взаєморозуміння жителів різних регіонів України.

Під час зустрічі із старшокласниками лунали щирі слова людини, яка вірить у відродження нації та прагне миру. Його прості та доступні кожному вірші були звернені до учнів і педагогів. Фрагменти спогадів і життєвих історій, калейдоскоп вражень від участі у громадських акціях, - усе це та безліч іншого почули школярі. Справжній вибух емоцій викликали декламації Василем Івановичем українських класиків і сучасних поетів, його щирість та емоційність не залишили байдужими жодного з присутніх. Справжній талант і Божа іскра, що палахкотить у цій людині, здатна долати кордони та ламати стереотипи, об’єднувати усіх, хто мріє про мир та спокій для нашої рідної України.

/Files/images/11_klas/zustrch_z_gromadskim_dyachem/IMG_20180418_110016.jpg

/Files/images/11_klas/zustrch_z_gromadskim_dyachem/IMG_20180418_114105.jpg

/Files/images/11_klas/zustrch_z_gromadskim_dyachem/IMG_20180418_114131.jpg

Робота на канікулах

Згідно з планом роботи на канікулах 4 квітня для учнів 11 класу був проведений тренінг “Подолання стресів під час підготовки до ЗНО”, під час якого учні ознайомилися з корисними рекомендаціями сучасних спеціалістів щодо подолання стресу.

Старшокласники старанно опрацювали результати участі у пробному ЗНО з Оленою Гордієнко, прослухали поради від шкільного психолога, а для зниження емоційної напруженості розпочали групові заняття танцями зі шкільним хореографом Вікторією Пономаренко.

Можливість танцювати вальс допоможе не тільки зняти нервове напруження та "перезавантажитися",а й підготуватися до випускного вечора.

/Files/images/11_klas/3.jpg

"Феєрія слова"

19 березня двері МЦДЮ гостинно відчинилися для учасників ІІ (міського) етапу обласного конкурсу ораторського мистецтва « Заговори, щоб я тебе побачив». До присутніх у святковій залі звернулася представник Управління освіти – Галина Новікова, наголосивши на важливості участі молоді в цьому конкурсі. Її слова підтримки і творчого натхнення допомогли всім учасникам зібратися з силами перед відповідальними виступами.

Традиційно конкурс проводиться у два етапи: І – це виступ,який учні готують вдома за обраною ними темою, ІІ – коли кожен учасник завдяки жеребкуванню отримує індивідуальну тему, готує за 10 хвилин виступ, який має тривати 1 хвилину. За бажанням члени журі мають ставити питання кожному з конкурсантів, щоб краще зрозуміти особливості творчого задуму та позиції виступаючих.

Після підведення підсумків конкурсу юні оратори отримали напутні слова для тих, хто буде представляти наше місто на обласному етапі. Серед лауреатів і переможців конкурсу є учениці Бахмутської ЗОШ № 10: учениця 10 класу Софія Бамбуля отримала диплом ІІ ступеня, а учениця 11 класу Романенко Анжеліка у чесній боротьбі посіла І місце. Анжеліка представляла на розгляд компетентного журі свій виступ з теми «Усі хочуть змінити світ, але ніхто не хоче змінитися сам», у якому осмислила актуальні питання про сприйняття світу, про необхідність самовдосконалення та оптимістичного погляду на життя.

Щиро вітаємо Софію з високими досягненнями, а Анжеліці бажаємо подальших успіхів на обласному етапі конкурсу, який відбудеться 29 березня у місті Краматорськ!

/Files/images/11_klas/Новый проект.jpg

/Files/images/11_klas/IMG_20180319_213748-1.jpg

«Україна потребує лідерів»

Українська Академія Лідерства вчить перемагати себе заради того, щоб перемогла наша країна…

Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України

«ТВОРИМО СЕБЕ — ТВОРИМО УКРАЇНУ»- саме під таким гаслом працює перша Українська академія лідерства, представники якої 15 березня завітали до старшокласників Бахмутської ЗОШ № 10. Слухачі академії розповіли майбутнім абітурієнтам, як не повторювати чужих помилок, ганяючись за паперовими дипломами, пояснили, наскільки важливо обмірковувати свої дії, обираючи майбутній фах.

Студенти академії розповіли свої історії успіху, пояснили, як вони потрапили до осередку академії, як робили перші кроки, як шукали та знаходили друзів і однодумців. Фрагменти спогадів і життєвих історій, калейдоскоп вражень від участі у громадських акціях, - усе це та безліч іншого почули школярі. Щирі та відверті розповіді про навчання в академії, про цікаві закордонні подорожі та творчі проекти не залишили байдужими нікого.

Для старшокласників ЗОШ № 10 справжнім відкриттям стала інформація про те, що навчання в академії ( 12 500 доларів США) можна сплатити за рахунок грандів від спонсорів. Найактивніші абітурієнти, які пройдуть усі випробування, отримають унікальний шанс безкоштовно змінити своє життя, відкрити цілий світ, навчитися мислити по-дорослому та більш глобально, опанують усі секрети ведення дискусії.

Час пролетів швидко, безліч питань і відповідей, обміни контактами- все це вкотре переконало усіх присутніх, що не існують кордони для дружби та взаєморозуміння, бо саме молодь має долати кордони та ламати стереотипи, об’єднувати усіх, хто мріє про мир та спокій для нашої рідної України.

/Files/images/11_klas/proforntatsya/IMG_20180315_081219.jpg/Files/images/11_klas/proforntatsya/IMG_20180315_081401.jpg

/Files/images/11_klas/proforntatsya/IMG_20180315_081122.jpg

/Files/images/11_klas/proforntatsya/IMG_20180315_083545.jpg

Майстри слова живуть у Бахмуті

15 березня 2018 року Краматорська загальноосвітня школа № 24 гостинно зустріла учасників фінального етапу обласного конкурсу виразного читання «Майстер слова».

Кращі читці нашої області зібрались, щоб продемонструвати найвищий рівень своєї майстерності, акторських здібностей. Місто Бахмут представляла команда з 6 учнів та вчителя української мови та літератури, зарубіжної літератури загальноосвітньої школи №10 Олени Гордієнко.

На конкурсі лунали поезії М.Цвєтаєвої, О.Пушкіна, О.Блока, А.Ривліна, Й.Ф. Ґете, В.Шекспіра, А.Ахматової, К.Симонова та інших відомих та маловідомих авторів. Дух творчості, натхнення, причетності до прекрасного не покидав учасників до кінця конкурсу.

Вітаємо наших переможців! Дипломами ІІІ ступеня нагороджено Лященко Валерію (ученицю 11 класу ЗОШ № 10), Гордієнко Олену (учителя ЗОШ № 10).

Наші представники вкотре довели, що майстри слова живуть саме в Бахмуті!

/Files/images/11_klas/un4named.jpg

/Files/images/11_klas/unnamed.jpg

У місті Бахмуті пройшов міський етап обласного конкурсу виразного читання «Майстер слова»

12 березня на базі Бахмутської ЗОШ №7 пройшов міський етап обласного конкурсу виразного читання «Майстер слова».У конкурсі взяли участь 27 учнів 5-11 класів та 4 педагоги, які декламували твори в перекладах та мовою оригіналів зарубіжної літератури, інтегрованого курсу «Література».

Найбільш активними стали команди ЗОШ №5, ЗОШ №7, ЗОШ №10. Відчуваючи художнє слово, учасники продемонстрували під час виступів майстерність декламації, високу читацьку та загальну культуру. Перемогу здобули 16 конкурсантів, а 7 переможців, які отримали перші місця, будуть представляти місто Бахмут на обласному етапі конкурсу.

Вітаємо учнів нашої школи, які брали участь у конкурсі : Солодовникову Жанну( 5-Б кл), Здебськю Варвару ( 6-Б кл), Щербакову Тетяну ( 8-Б кл) !

Зичимо успіхів учням, які стали лауреатами конкурсу та зайняли призові місця : учениці 10 класу Акатовій Анастасії (диплом ІІ ступеня) та учениці 9-А класу Філіпченко Олені (диплом ІІ ступеня) !

Бажаємо гідно представити наше місто на обласному етапі конкурсу переможцям: учениці 11 класу Лященко Валерії ( диплом І ступеня) та Гордієнко Олені Вікторівні диплом І ступеня!!!

Бажаємо усім творчих злетів і нових перемог!

/Files/images/11_klas/konkurs_mayster_slova/щербакова 2.jpg

/Files/images/11_klas/konkurs_mayster_slova/Лященко 1.jpg

/Files/images/11_klas/konkurs_mayster_slova/Гордієнко 4.jpg

/Files/images/11_klas/konkurs_mayster_slova/0ed1822e1003.jpg

/Files/images/11_klas/konkurs_mayster_slova/Акатова 1.jpg

«Професія для майбутнього»

У межах профорієнтаційної роботи 3 березня для учнів 11 класу Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 була організована зустріч із представниками ДНЗ «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» ( у минулому ПТУ № 53). Майстри виробничо навчання Шувалова Галина Павлівна та Костирєва Світлана Миколаївна докладно розповіли про те, як можна швидко та якісно отримати такі необхідні у наш час професії як: кухар-кондитер, швачка, газо-електро зварник, маляр та електромонтер.

Для старшокласників провели лекцію про особливості вступу до навчального закладу, розповіли детально про терміни та умови прийому документів, розказали про перспективи реалізації робочих спеціальностей у нашому місті. Для учнів майстри підготували пам’ятки, показали фото з найкращими роботами випускників їхнього навчального закладу.

/Files/images/11_klas/proforntatsya/33333333333333.jpg

/Files/images/11_klas/2.jpg

/Files/images/1.jpg

День відкритих дверей у ГІІМ

У межах профорієнтаційної роботи 25 лютого учні 11 класу ЗОШ № 10 разом із Галиною Жуковою відвідали День відкритих дверей, який гостинно організували для майбутніх абітурієнтів студенти та викладачі Горлівського інституту іноземних мов.

До присутніх на святі гостей звернулася із промовою директор ГІІМ, кандидат філологічних наук Є.М. Бєліцька, яка нагадала про історію розвитку навчального закладу, розповіла про особливості вступної кампанії 2018, поділилася досягненнями та перемогами своїх студентів, зазначила, що з 2012 року інститут входить до складу Донбаського державного педагогічного університету як відокремлений структурній підрозділ «Горлівський інститут іноземних мов».

У цікавій формі фантастичної подорожі всі присутні дізналися про різні спеціальності, які можна отримати в ГІІМ, прослухали англійські, німецькі та французькі хіти у виконанні студентів, отримали змістовні буклети.

Приємним акордом свята стало нагородження учасників і переможців історико-філологічної онлайн-гри «За сімома печатями» сертифікатами, серед яких були і учениці нашої школи : Олена Шликова, Аліна Кокушкіна, Влада Реуцька, Анастасія Хижняк, Аріадна Ткаченко.

/Files/images/11_klas/Lvnp6y50cXU.jpg

«Масляна – свято, яке об’єднує»

У Бахмутській школі №10 16 лютого відбулося свято Масляної – веселі проводи зими, осяяні радісним очікуванням близького тепла, весняного оновлення природи.

Великий згуртований колектив учнів, вчителів та батьків на шкільному подвір’ї відтворив цікаві українські традиції цього свята. Кожен клас узяв участь у святковому ярмарку, центральною стравою якого були, звичайно, млинці. Млинці, неодмінний атрибут Масляної, які символізують сонечко та тепло, весну та коло, яке згуртовує усіх небайдужих. А разом із млинцями батьки приготували та продавали печиво та торти, солодощі та гарячий чай. Ціни на всі ці смаколики були більш ніж демократичні. Бо головна мета свята – подарувати «сонечко» всім, хто поряд, створити настрій та самим стати «сонечком», що випромінює тепло та добро.

Такий захід – гарна нагода віддати шану народним традиціям та звичаям, пов’язаним зі святкуванням Масляної, а також надати дітям можливість продемонструвати свої здібності. Свято пройшло в теплій, дружній, родинній атмосфері, а вражень від нього лишилось щонайменше на цілий рік.На шкільному подвір’ї протягом майже 1,5 години лунала музика, веселий сміх. Кожен знаходив собі справу до смаку. Хтось зазивав та рекламував, хтось співав чи танцював, батьки – обмінювалися рецептами, а, головне, всі посміхалися та весело спілкувалися один з одним.

Родзинкою свята була Зима, до створення якої приклали зусилля і вчителі, і учні, і працівники школи. Біля цієї колоритної «жіночки» мали нагоду сфотографуватись усі бажаючі. Проте і її час прийшов. Під дружні галасування «Весно-красна, поспішай! Зимо сніжна, прощавай!» Зима запалала. Діти весело проводжали зиму, яка принесла і сніг, і мороз, і катання із гірки, і новорічно-різдвяні свята. Та на заміну зимовим розвагам всі вже чекають тепла та сонечка, зелені та квітів, всі чекають Весни.

/Files/images/11_klas/maslyana/download.jpg

/Files/images/11_klas/maslyana/2.jpg

/Files/images/11_klas/maslyana/1.jpg

Вітаємо перемоєців змагань із настільного тенісу

16 лютого відбулися змагання з настільного тенісу. Членом команди нашої школи була і учениця 11 класу- Огнєва Юлія.Наша команда посіла почесне ІІ місце!!!

/Files/images/11_klas/огнєва теніс 2.jpg

Зустріч із "Альтернативою"

Учні 9-11 класів Бахмутської школи №10 15 лютого зустрілися з працівниками кабінету “Альтернатива” та студентами Бахмутського медичного коледжу.

Зустріч була цікавою та невимушеною. Цього разу обговорювали проблему захворюваності на рак. Спочатку учні переглянули відео про відомих людей, яких не оминула ця хвороба. Студенти медичного коледжу розповіли про особливості та підступність цього захворювання, його види та способи профілактики.

Учні задавали питання, висловлювали свої думки, погоджувались із тим, що захворювання тільки здається далеким. Воно ближче, ніж ми думаємо та зустрічається у будь-якому віці.

Діти та педагоги щиро дякували виступаючим за цікавий захід. Із побажаннями здоров’я та миру домовились про наступну зустріч, де знов буде йти мова про те, що цікаво підліткам, те що спонукатиме вчергове свідомо дивитись на власне здоров’я.

/Files/images/11_klas/proforntatsya/downloa55d.jpg

/Files/images/11_klas/proforntatsya/download7.jpg


«Для молоді про майбутнє»

У межах профорієнтаційної роботи 8 лютого для учнів 11 класу Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 була організована зустріч із представниками ДПтС України. Для старшокласників провели лекцію про особливості вступу до Академії державної пенітенціарної служби у м. Чернігові, розповіли детально стосовно термінів, умов прийому, необхідних сертифікатів центру оцінювання для обраних спеціальностей. Для майбутніх абітурієнтів показали відео про навчальний заклад, інтерв’ю з викладачами та курсантами ВУЗу, презентували учням пам’ятки про вступну кампанію 2018 року з цінною для кожного випускника інформацією. Старшокласники із зацікавленням прослухали про можливості отримання актуальних у наш час спеціальностей, дізналися про особливості навчання, умови проживання та утримання в казармі для І курсу, про своєчасність виплат стипендій і забезпечення формою курсантів.Підлітки значно розширили свій кругозір щодо актуальних проблем отримання юридичної освіти та працевлаштування за спеціальністю в нашому місті.

/Files/images/11_klas/proforntatsya/P80208-081136.jpg

/Files/images/11_klas/proforntatsya/P80208-081204.jpg

День відкритих дверей у КНУКіМ 27січня2018 року

Майже 1400 абітурієнтів з різних куточків України завітали на День відкритих дверей до Київського національного університету культури і мистецтв, який відбувся 27 січня 2018 року. Серед великої кількості старшокласників із Донеччини були і учениці 11 класу Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 : Кантор Єлизавета, Огнєва Юлія та Філієва Олена.

Дівчат вразив гостинний прийом у Києві, адже розпочався суботній ранок із веселого караоке представників штабу «Абітурієнт 2018». Кожен із присутніх отримав величезний заряд позитивної енергії на весь день. Після такого приємного знайомства та реєстрації гості вирушили на екскурсію. На початку відвідали Наукову бібліотеку, де довідались про великий книжковий фонд, ознайомилися з науковими працями викладачів, побачили читальну залу. Далі попрямували до Факультету культурології, потім гостям показали навчальні аудиторії факультетів готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, кіно і телебачення. Цікавою та корисною для відвідувачів стала інформація щодо підготовчих курсів до ЗНО і творчого конкурсу.

Найяскравішою подією Дня відкритих дверей стала зустріч із ректорм- Михайлом Поплавським, який особисто звернувся до присутніх із промовою та щирими привітаннями. День відкритих дверей у КНУКіМ промайнув неймовірно швидко, стомлені, але сповнені радісних емоцій, учениці повернулися до рідного міста Бахмута.

/Files/images/11_klas/ZSDVkCEG8R8.jpg

/Files/images/11_klas/q7OlqWiqfQg.jpg

/Files/images/11_klas/IMG_8902.jpg

/Files/images/11_klas/L4bMo5iZE9Y.jpg

Відвідування басейну "Дельфін" на канікулах

Канікули – це чудова нагода відпочити та приділити час своєму здоров’ю. Цілющі властивості води та її користь для організму важко переоцінити, бо вода завжди дарує масу позитивних емоцій і допомагає зміцнити здоров’я. Згідно плану роботи на зимових канікулах учні 9-А, 10 та 11 класу відвідали 3 січня 2018 року міський басейн «Дельфін», де старшокласники ще раз переконалися, що стежити за своїм здоров’ям – не тільки нескладно, але й приємно. Для кожного стало цілком зрозуміло, що не потрібно чекати літа, щоб поплавати у своє задоволення, а в басейн можна записатися в будь-який час.

/Files/images/11_klas/Фото-0105.jpg

Екскурсія до кінотеатру "Побєда"

28 грудня - перший день зимових канікул, який для учнів старшої ланки( 9х-11 класів) розпочався з екскурсії до міського кінотеатру «Побєда». Підлітки свідомо обрали для перегляду пригодницьку стрічку «Джуманджі: Поклик Джунглів», яка не залишила байдужим нікого. Учні з задоволенням спостерігали за фантастичною грою, сповненою пригод і небезпек. Кожен для себе зробив певне відкриття: хтось із задоволенням милувався грою акторів, а хтось вкотре переконався, що життя - це найдивовижніша з існуючих у світі пригод !

/Files/images/11_klas/4Sqb58lcOGg.jpg

Новорічна дискотека

Останній навчальний день І семестру – 27 грудня 2017 року - для учнів 9х-11 класів закінчився святковою Новорічною дискотекою.

Святкова програма була організована за участю творчої групи активістів учнівського самоврядування, які підготували танцювальний флешмоб. Дев’ятикласники були найактивнішими учасниками всіх танцювальних батлів, активно змагаючись із запальною командою 10 та 11 класу.

Незабутні емоції отримали всі, хто брав участь у розважальних конкурсах або просто спостерігав за справжнім вибухом емоцій у ритмі танцю.

/Files/images/11_klas/eW66PMpiqmE.jpg

«Молодь обирає майбутнє»

У межах профорієнтаційної роботи 30 жовтня учні 11 класу ЗОШ № 10 разом із класним керівником Галиною Жуковою відвідали відкритий захід для учнів 11х класів міста Бахмута. На базі НВК № 11 представники Національного університету цивільного захисту України (НУЦЗУ) організувати лекцію для старшокласників, які планують отримати вищу освіту. Учні прослухали корисну інформацію про навчальний заклад, про умови проживання та утримання в казармі для І курсу, про своєчасність виплат стипендій і забезпечення формою курсантів. Представник НУЦЗУ пояснив присутнім, які потрібно надати сертифікати ЗНО для вступу, лаконічно змалював умови проживання та навчання у Харкові та Львові, назвав найпопулярніші професії, які можна отримати в їх ньому навчальному закладі: спеціальність «Цивільна безпека», «Пожежна безпека», «Екологія», «Хімічні технології та інженерія», «Психологія», «Публічне управління та адміністрування», «Технології захисту навколишнього середовища».

Вступники, які виявлять бажання навчатись у НУЦЗУ на денній формі навчання за рахунок державного замовлення зможуть особисто звернутися з письмовою заявою до органів та підрозділів ДСНС України у місті Бахмуті з 1 січня до 1 червня року вступу.

Підлітки із зацікавленням прослухали корисну інформацію, переглянули відео про навчальний заклад, значно розширили свій кругозір щодо актуальних проблем щодо отримання майбутньої професії.

/Files/images/11_klas/proforntatsya/3.jpg /Files/images/11_klas/proforntatsya/2.jpg/Files/images/11_klas/proforntatsya/1.jpg

Тренінг із шкільним психологом

Обрання майбутньої професії - це складна справа, але існують справжні професіонали, які можуть допомогти кожному та надати кваліфіковану допомогу. Під час осінніх канікул 20 жовтня з учнями 11 класу був проведений тренінг із шкільним психологом Анупрієнко О.Є., яка провела з учнями тестування, розповіла про найцікавіші сучасні професії, порадила, як краще обирати майбутній фах.

Кожному з учасників тренінгу було важливим розуміти, які фактори найбільше впливають на наш вибір, які варто мати якості для тієї чи іншої професії, на що потрібно звертати увагу, обираючи ВУЗ, як необхідно готувати себе для подальшої освіти.

/Files/images/11_klas/psiholog/SAM_7259.JPG/Files/images/11_klas/psiholog/SAM_7255.JPG

/Files/images/11_klas/psiholog/SAM_7254.JPG

«Осіння симфонія в соляній штольні»

Осінні канікули – це чудова нагода для учнів відпочити від уроків, весело та корисно провести вільний час. Згідно з річним планом роботи школи 19 жовтня 2017 року для учнів 9х,10х,11х класів Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 була організована екскурсія до соляної шахти, яка розташована у м. Соледар.

Старшокласники під керівництвом Олени Гордієнко та Галини Жукової отримали унікальну можливість побувати у музеї історії видобування солі на Донбасі, дізнатися багато нових фактів про розвиток промисловості нашого регіону за останні десятиліття.

Екскурсія для учнів розпочалася з короткої бесіди із техніки безпеки, поясненням особливостей маршруту, який складається приблизно з 700 м, повторенням правил спуску у клеті (ліфті) на глибину до 300 м. Учні із захватом оглянули підземні лабіринти та концертну залу, зробили селфі із цікавими соляними фігурами, ознайомилися із виставковими стендами про історію шахти та видобування солі в регіоні, переглянули виставку готової продукції. Юнаки із захватом пограли у футбол на соляному полі, поганяли м’яча.

/Files/images/11_klas/sol/Ba0UOnDDXn8.jpg

/Files/images/11_klas/sol/IMG_3333.JPG

/Files/images/11_klas/sol/5dna6XCXbN4.jpg

/Files/images/11_klas/sol/LvEYEJaKshA.jpg

«День звитяги та козацтва»

Традиційно напередодні свята Покрови всі небайдужі українці святкують День захисника України, вшановують пам’ять загиблих воїнів, які не шкодували власного життя, обороняючи рідний край.

У межах місячника Національно-патріотичного виховання, згідно з річним планом роботи школи 12 жовтня для учнів 11 класу Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 була проведена виховна година «Покрова Пресвятої Богородиці – Покровителька Українського козацтва і Збройних Сил України». Класний керівник Галина Жукова разом із викладачем історії Олегом Баком провели інтегрований захід, під час якого учні переглянули презентацію та відео про свято Покрови, згадали найцікавіші традиції українських козаків.

Під час роботи в групах старшокласники створили інформаційні газети до Дня захисника України, взяли активну участь у вікторині про українське козацтво. Учні показали високий рівень знань про історію Січі, про традиції острова Хортиця, згадали народні прислів’я та приказки про козаків.

/Files/images/11_klas/PA120049.JPG

/Files/images/11_klas/PA120051.JPG

/Files/images/11_klas/PA120052.JPG

/Files/images/11_klas/PA120055.JPG

/Files/images/11_klas/PA120060.JPG

/Files/images/11_klas/PA120061.JPG

«Тренінг для майбутніх рятувальників»

У межах проведення місячника Національно-патріотичного виховання, до Дня захисника України для учнів Бахмутської школи № 10 була організована зустріч учнів військовим лікарем.Досвідчений лікар-практик, старший ординатор госпітального відділення 65 військового госпіталю Антон Каліман, провів лекцію з елементами тренінгу «Допомога при невідкладних станах», майстерно проаналізував усі етапи першочергових заходів, які має знати кожен, хто дбає про власне здоров’я, хто готовий надати екстрену допомогу постраждалому.Усі присутні в актовій залі розуміли, що життя непередбачуване, що кожної миті можу статися надзвичайний випадок, який вимагатиме зібраності та рішучих дій.Старшокласники дізналися про види кровотечі, про найефективніші заходи щодо її зупинення згідно з європейськими стандартами надання першої медичної допомоги.Лікар продемонстрував на практиці як правильно накладати джгут, пов’язку, як використовувати індивідуальні пакети для обробки ран. Найактивніші учасники заходу охоче погодилися виконати роль постраждалих, щоб їх однокласники на практиці відчули себе рятувальниками. Після лекції усі охочі в неформальній обстановці отримали консультації від лікаря, поставили питання, які їх хвилювали найбільше.

/Files/images/11_klas/ryatuvalnik/u2nnamed.jpg

/Files/images/11_klas/ryatuvalnik/unnam1ed.jpg

/Files/images/11_klas/ryatuvalnik/unnamed.jpg

"Поважаю європейські цінності-

будую сучасну Україну"

Кожен навчальний рік традиційно розпочинається з виховної години- "першого уроку", який дає учням поштовх до навчання, мотивує до активної діяльності. Новий 2017-2018 навчальний рік розпочався із розмов про європейські перспективи нашої країни, про нові орієнтири на майбутнє.

До нашого 11 класу із привітаннями та напутніми словами завітали гості: працівники відділу прикордонної служби "Бахмут" та оперативно-бойової прикордонної комендатури "Костянтинівка". Капітан Тюгаєв Альберт Сергійович щиро привітав учнів із початком нового року, акцентував увагу старшокласників на необхідності відповідального ставлення до обрання майбутньої професії. Розповів про складну ситуацію в регіоні, нагадав про необхідність дотримання правил безпеки. Не оминули в дружньому діалозі і питання патріотизму, громадської свідомості та відповідальності кожного за майбутнє своєї країни.Особливо щиро та емоційно пролунали слова молодшого сержанта - Юлії Говжеєвої, яка довгий час навчалася в нашій десятій школі, а тепер свідомо обрала шлях захищати Батьківщину.

/Files/images/11_klas/1_veresnya/P9010113.JPG

/Files/images/11_klas/1_veresnya/P9010114.JPG

/Files/images/11_klas/1_veresnya/P9010109.JPG

/Files/images/11_klas/1_veresnya/P9010131.JPG

Cвято першого дзвоника

Першого вересня 2017 року пролунав перший дзвоник для нашої школи.Учні нашого 11го класу стали учасниками шкільної лінійки.Матвєєв Олександр традиційно виносив державний прапор для відкриття урочистої лінійки, Голуб Владислав отримав почесне право давати перший дзвоник, Лященко Валерія та Храмов Михайло урочисто запалили символічний факел знань.Ліричні вірші та щирі звертання до молодших школярів пролунали під час виступу Хижняк Анастасії, Карнафель Анастасії, Лященко Валерії, Прокопенко Вікторії та Філієвої Олени.

/Files/images/11_klas/1_veresnya/5.jpg

/Files/images/11_klas/1_veresnya/6.jpg

/Files/images/11_klas/1_veresnya/4.jpg

/Files/images/11_klas/1_veresnya/2.jpg

/Files/images/11_klas/1_veresnya/1.jpg

Приємно, що під час свята до нас приєдналася наша Людочка Грицина.Шкода, що вона займається за індивідуальною формою, що у нас не стільки багато часу, щоб бути з нею поруч, але ми її любимо та завжди пишаємося її досягненнями.Люда є справжнім поціновувачем літератури, багато читає, прагне писати сама.

/Files/images/11_klas/1_veresnya/P9010128.JPG

/Files/images/11_klas/1_veresnya/P9010126.JPG

/Files/images/11_klas/1_veresnya/P9010121.JPG

/Files/images/11_klas/1_veresnya/P9010120.JPG

/Files/images/11_klas/1_veresnya/P9010118.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 1151

Коментарi